28 лютого слідчим слідчого управління поліції оголошено про підозру у вчиненні умисного вбивства 30-річному мешканцю Шаргородського району. Чоловік в жовтні минулого року позбавив життя дівчину та закопав на подвір’ї власного домогосподарства, аби приховати сліди злочину.

За словами заступника начальника ГУНП у Вінницькій області полковника поліції Олександра Цимбалюка, в кінці жовтня минулого року до поліції звернулась жмеринчанка з заявою про зникнення 20-річної доньки. Жінка повідомила, що 28 жовтня дівчина вийшла з орендованого будинку у м. Вінниці, де проживала останнім часом, і зв'язок з нею обірвався.

Увесь цей час працівники управління карного розшуку обласної поліції проводили комплекс оперативних та розшукових заходів, аби знайти зниклу дівчину. Відпрацьовували ряд версій, перевірили її коло спілкування, відтворили пересування в день зникнення. Поліцейські опитали десятки людей, які могли бачити дівчину, в тому числі, перевізників, таксистів. Шукали дівчину і через засоби масової інформації та соцмережі.

Вбив та закопав на подвір'ї: колишній зек позбавив життя 20-річну вінничанку, з якою познайомився в Інтернеті

В ході проведення оперативних заходів поліцейські встановили, що до зникнення дівчини може бути причетний 30-річний чоловік, з яким дівчина познайомилася по Інтернету. Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності. За побої, незаконне позбавлення волі та зґвалтування він відсидів 2 роки у в’язниці.

Зловмисник підтвердив своє знайомство зі зниклою, однак не давав правдивих показів, стверджуючи, що не знає, куди вона поїхала після їх зустрічі. В результаті проведення слідчих розшукових дій поліцейськими було здобуто беззаперечні докази причетності цього чоловіка до вбивства дівчини.

Під тиском зібраної доказової бази зловмисник зізнався у вчиненому та показав місце, де заховав тіло вбитої дівчини. За попередньою інформацією, у нього виник з потерпілою ситуативний конфлікт, внаслідок чого він задушив її.

Вбив та закопав на подвір'ї: колишній зек позбавив життя 20-річну вінничанку, з якою познайомився в Інтернеті

Підозрюваний закопав жертву на території домоволодіння у Шаргородському районі.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні умисного вбивства за ч.1 ст.115 КК України. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.Переглядів: 2474
Поширень: 0