6 лютого у селі Черепашинці Калинівського району на території власного господарства з ознаками насильницької смерті був виявлений 57-річний чоловік. Двох підозрюваних у його вбивстві поліція затримала через кілька днів. Як з’ясувалося в ході досудового розслідування, вбивство чоловіка замовила його рідна матір. Жінка взята під варту.

Про виявленого мертвим потерпілого на території у поліцію повідомив його брат.

За висновком судово-медичного експерта, смерть чоловіка настала внаслідок множинних рубаних ран голови.

За зібраними речовими доказами та вжитими оперативними заходами поліція через кілька днів затримала осіб, причетних до вбивства потерпілого. Ними виявились сусіди загиблого віком 41 та 53 років. Коли потерпілий повернувся додому, один із зловмисників напав на нього та сокирою наніс численні смертельні ушкодження. Другий зловмисник стояв неподалік та спостерігав, щоб ніхто із сторонніх осіб не став свідком злочину.

 На Вінниччині пенсіонарка замовила вбивство сина

Як розповів начальник Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос, в ході досудового розслідування було встановлено, що вбивство чоловіка замовила його рідна матір. Між жінкою та її сином тривалий час були неприязні стосунки через нерухоме майно. Щоб вирішити питання на свою користь, жінка за 10 тисяч гривень замовила вбивство сина. Виконавці знайшлись швидко – двоє чоловіків, які жили по-сусідству і один з них часто допомагав жінці по господарству.

6 березня замовнику вбивства – 77-річній матері потерпілого оголосили про підозру. Вінницький міський суд обрав міру запобіжного заходу - взяття під варту.

 На Вінниччині пенсіонарка замовила вбивство сина

За вчинення замовного вбивства з корисливих мотивів відповідно до п.12 ч.2 ст. 115 КК України зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.Переглядів: 2404
Поширень: 0