7 березня, напередодні 204-ї річниці відзначення Дня народження Тараса Шевченка вінничани, які поважають Великого Кобзаря, цінують його відданість українському народові, зібрались біля пам’ятника видатному поетові, щоб вшанувати пам’ять відомого на весь світ українця.

Цього дня на площі, яка носить ім’я великого поета, вінничани слухали вірші про Кобзаря, які переплітались із його власними творами. «Мурашки по шкірі йдуть від того, що чуєш ці вірші та пісні у такому виконанні, як сьогодні. Тут дійсно велична атмосфера, яка сповна відображає міць і силу Тарасового слова та його незламного духу», - поділилась своїми емоціями вінничанка Тетяна, яка із сином прийшла на площу, щоб вшанувати пам’ять Кобзаря.

Вінничани вшанували Тараса Шевченка

Під час урочистостей з нагоди відзначення 204-ї річниці з Дня народження видатного поета та митця біля пам’ятника Тарасу Шевченку були відзначені нагородами мешканці Вінниччини, які зробили внесок у збереження і розвиток української мови, вивчення і популяризацію творчості Великого Кобзаря.

Вінничани вшанували Тараса Шевченка

Зокрема, почесні грамоти отримали учениця 11-го класу Гайсинської школи №3 Марина Драчук, яка стала переможницею конкурсу читців «Кобзар і Україна»; Юрій Дяченко - заслужений майстер народної творчості України, який виготовив серію різьблених робіт за творами Т. Шевченка.

Вінничани вшанували Тараса Шевченка

Художник Володимир Купчишин був відзначений за серію живописних робіт за творами Кобзаря, а учень 5-го класу Теплицької ЗОШ №1 Максим Нежура – за перемогу в обласному конкурсі та участь у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Вінничани вшанували Тараса Шевченка

Відзначили також викладача Тульчинського училища культури Любов Прилипко, яка очолює народний аматорський театральний колектив «Маленький театр», який минулого року отримав Гран-прі за інсценізацію твору Шевченка «Три ворони» на обласному конкурсі читців «Кобзар і Україна». Грамоти отримали й інші вінничани, які несуть ідеї Кобзаря серед людей та бережуть його творчість.Переглядів: 2634
Поширень: 0