Сьогодні, 12 березня, до Вінниці прибув черговий гуманітарний вантаж від американського міста-побратима Бірмінгем. Це – 11 коробок медичних засобів для військових. У вантажі – лампи-детектори для інтубації стравоходу, мішки для біологічно небезпечних відходів, рукави для вимірювання тиску, простирадла для обеззаражуваної завіси, бавовняні ковдри тощо.

Вже не перший рік американське місто-побратим – Бірмінгем (штат Алабама) надсилає до Вінниці необхідні нашим захисникам медичні засоби. Сьогодні до міста прибула чергова допомога з Бірмінгему. Вже традиційно, до її формування долучились різні медичні та навчальні заклади цього міста, волонтери, українська діаспора, яка живе у Бірмінгемі, небайдужі жителі, а також – Медичний університет Алабами в Бірмінгемі (США).

«Сьогодні надійшла лише частина гуманітарного вантажу з Бермінгему. Найближчим часом очікуємо ще решту вантажу. Загалом має надійти 45 коробок з медичними засобами. Ми їх розподілимо і передамо до дитячих медичних закладів та в зону АТО для потреб наших військових», - розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради Олег Парфілов.

Цього тижня до Вінниці має прибути ще 22 коробки медичної допомоги із міста-побратима Бірмінгема.Переглядів: 2179
Поширень: 0