"Школа стюардес-екскурсоводів" при Центрі підліткових клубів «Vin Smart» розпочинає новий проект «Таємниці та легенди міста Вінниці». Вчора відбулось перше заняття у його рамках, яке пройшло у музеї ім. Коцюбинського.

Протягом місяця проводився інтенсивний набір у «Школу стюардес-екскурсоводів». За цей період було проведено професійно-орієнтаційну роботу у навчальних закладах Вінниці. Близько 50 людей виявили бажання відвідувати гурток, але після відбору у школі навчається 15 учнів.

У «Школі стюардес-екскурсоводів» викладають різні дисципліни, в цьому році серед них з’явилась ще одна - «Таємниці та легенди міста Вінниці». Навчання в цьому напрямку складатиметься з двох частин: теорії та практики.

 У місті стартував новий проект «Таємниці та легенди Вінниці»

Період навчання теоретичного курсу з 12 березня по 16 квітня. На вихованців чекають цікаві лекції від відомих екскурсоводів, майстер-класи та відвідування музеїв міста. Практичний курс – з 17 квітня по 1 червня. Він включає в себе проведення пішохідних екскурсій та дитячих екскурсій у трамвайчику «Везунчику».

 У місті стартував новий проект «Таємниці та легенди Вінниці»

Вчора відбулося перше теоретичне заняття у музеї ім. М. М. Коцюбинського. Це гарна нагода для вихованців побачити з середини роботу працівників музею, набути та закріпити нові навички з проведення екскурсій та знання. По закінченню курсу учасники отримають дипломи.

 У місті стартував новий проект «Таємниці та легенди Вінниці»

Деталі проекту можна дізнатись у Центрі підліткових клубів «Vin Smart», що по вулиці Соборна, 91. Телефон для довідок: (0432) 50 82 13.

 У місті стартував новий проект «Таємниці та легенди Вінниці»

Організатори проекту: відділ у справах молоді та туризму міської ради та КЗ Центр підліткових клубів за місцем проживання .Переглядів: 1688
Поширень: 0