16 березня у залі засідань міської ради працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення приймали вітання з нагоди професійного свята. Їх привітав міський голова Сергій Моргунов. Кращі працівники сфери отримали грамоти, подяки та премії.

Щороку у третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. Напередодні кращих працівників галузі привітали представники міської влади.

«Можна по різному оцінювати кожну з професій, яка відноситься до сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, але вони дуже важливі з огляду на забезпечення нормального функціонування життєдіяльності міста, створення комфортних умов для мешканців територіальної громади і для гостей міста. Тож, дякую за вашу роботу, високий професіоналізм і бажаю вам гарного настрою, позитивних емоцій, подяки від людей», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Працівників житлово-комунальної сфери привітали з професійним святом

За вагомий внесок у розвиток та реформування житлово-комунального господарства, впровадження ефективних форм господарювання, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Почесною грамотою Верховної ради України та нагрудним знаком до неї нагородили начальника КП «Вінницяміськсвітло» Анатолія Уздеміра.

Працівників житлово-комунальної сфери привітали з професійним святом

Працівників житлово-комунальної сфери привітали з професійним святом

Почесними грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету і цінними подарунками нагородили кращих працівників галузі та три колективи: КУП «ЕкоВін», МКП «Аварійно-диспетчерська служба», КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» .

Працівників житлово-комунальної сфери привітали з професійним святомПереглядів: 2265
Поширень: 0