30 березня у Вінниці відбудеться показ мод «Весна – краси цвітіння» за адресою вулиця Соборна, 50, 1 поверх (актова зала). У ньому візьмуть участь діти з багатодітних родин, які мешкають у м. Вінниці та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків м. Вінниці.

Для участі у показі мод до 26 березня претендентам необхідно зареєструватись, подавши до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради анкету анкета.docxанкета.docx та копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї. Після реєстрації визначатиметься порядок демонстрації одягу учасників.

Основними завданнями заходу для багатодітних родин м. Вінниці є поширення позитивного досвіду проведення спільного сімейного дозвілля, а також підтримка і розвиток інституту сім’ї. Організатором заходу є департамент соціальної політики Вінницької міської ради.

Для реєстрації у заході бажаючим потрібно звернутись за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50, каб.306, відділ організаційної роботи департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, або за тел. 50-86-89.Переглядів: 1674
Поширень: 0