Цього року міську мережу камер відеоспостереження планують розширити: планують підключити школи та садочки. Загалом додатково мають встановити понад 200 камер. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Однією з ознак «розумного міста» є використання інформаційних технологій задля забезпечення комфортного середовища для жителів. З 2015 року ми працюємо над створенням єдиної міської системи «Безпечне місто».

Цьогоріч кількість вуличних камер відеоспостереження плануємо збільшити у півтора рази. Йдеться про встановлення додатково ще понад 200. Причому, близько десятка камер-роботів - на площах та перехрестях, таких як: Василя Стуса, Героїв Чорнобиля, Героїв Майдану, Героїв Небесної Сотні, у Центральному парку тощо.

«Всевидяче око»: мережу камер відеоспостереження збільшать в півтора рази

На стадії завершення робота з облаштування системи відеоспостереження у школах. А до кінця року під наглядом будуть також і дитячі садочки.

«Всевидяче око»: мережу камер відеоспостереження збільшать в півтора рази

Уся мережа відеонагляду підключена до міського Ситуаційного центру. Це дає змогу оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації та правопорушення, а також покращити ефективність управління муніципальними службами і дорожнім рухом", - написав Сергій Моргунов.

«Всевидяче око»: мережу камер відеоспостереження збільшать в півтора разиПереглядів: 2668
Поширень: 0