З 1975 року 1 квітня у Вінниці щорічно проводиться Гуморина. Навіть тоді, коли в Одесі змирилися з їх забороною – у нашому місті вони гриміли оплесками та сміхом. Іноді це відбувалося разом з гумористичною ходою, іноді у форматі “монстрації”, билися плдушками. На вимогу учасників Гуморини губернатор Домбровський роздавав дітям морозиво, а Володимир Гройсман виносив на вулицю та дозволяв посидіти у кріслі мера всім, хто мав таку амбіцію. Були часи, коли в цей день разом з місцевими аматорами на сцену виходили, або сиділи в журі легенди естради та кіно: Тарапунька і Штепсель, Леон Ізмайлов, Спартак Мішулін, Леонід Куравльов. А гості до нас приїжджали не лише зі всієї України, а і з Прибалтики, Молдови, Білорусі, Сибіру. А ще були Олімпійські Прикольні ігри дурнів з метанням мобільних телефонів на відстань, з забігами лижників по асфальту та бейсболом, в якому м'ячик замінили курячими яйцями. Було багато чого різного цікавого дивакуватого на розсуд різних поколінь вінницьких КВНщиків. А серед них і той, чиїм іменем зараз названа вулиця нашого міста - Тарас Сич.

Гуморина у Вінниці: Не я б'ю — верба б'є

Особливість цьогорічної Гуморини стало те, що крім Дня Гумору та Міжнародного Дня дурнів в цей день святкувалося одразу кілька інших різних за значенням та популярністю подій: Вербна неділя, Католицький Великдень, Пейсах, День народження Миколи Гоголя, Міжнародний день птахів.

Головною локацією Гуморини стала уже не вперше велика глядацька зала міського палацу мистецтв. На вході глядачів чекала роздача безпрограшної лотерея у вигляді цукерок. Саме фантик від них і був квиточком. Таким чином адміністрація палацу убезпечила себе від їх прибирання після шоу. А ті хто повелися на цей жарт після закінчення заходу отримали ще по одній цукерці.

Гуморина у Вінниці: Не я б'ю — верба б'є

Не зважаючи на несерйозність заходу глядачів чекали і цілком пристойні призи у вигляді квитків на фільми до кінотеатру ім. М. Коцюбинського. А ще за однією з традицій 1 квітня оргкомітет вінницького чемпіонату КВН визначається та вручає свої пародійні “Оскари” - “Оскали” кращим особистостям минулого сезону. Ними стали в номінаціях “Містер Гумору Вінниці 2017” лідер команди КВН ВНТУ “Короче, гумористи!” Андрій Загорулько, “Міс Гумору Вінниці 2017” - постійна ведуча ігор КВН Юля Шемет та “Кращий актор” Дмитро Мартиненко — лідер команди КВН педуніверситету “П'ять хвилин”. Всі вони отримали путівки в Карпати від туристичного оператора «Бомба Тур».

Цікавим і іноді непередбачуваним було і саме шоу. До нього було затіяно одних з найкращих в танцювальному міському “Стартіні” команду 18-ої школи «Арт Данс» (худ. керівник Надія Бондарчук) та танцювальну студію «3Z» з номером «Хулігани» від хореографа Валентина Рачинського. Задали ритму своїм співом Олександра Мельничук і Роман Голомаха. А сюрпризом став сценічний дебют нового проекту популярного вінницького шоумена Віктора Негура гурт “Карпо” з піснею “Весна і секс”.

Гуморина у Вінниці: Не я б'ю — верба б'є

Були дебютанти і від КВНщиків. Це команда Донецького національного університету “Запах солі”. Вони вперше вийшли на таку велику сцену і зробили це з достоїнством впевнених в своїх бажаннях та намірах. До того ж вивели свою альма матер у лідери серед вишів Вінниці по кількості команд учасників Чемпіонату міста на призи міського голови Сергія Моргунова. У них три команди, як і у торговельно-економічному інституті. А от від аграрного в цьому сезоні немає жодної команди. Їх репутацію та почуття гумору захистили на Гуморині діти з команди КВН технологічно-промислового коледжу “Фаст Фуд”.

Специфічний гумор медиків (на грані з професійним реалізмом) продемонструвала команда “Хесоям” з ВНМУ. Трохи «дитячого» погляду на світ школи додали чемпіони шкільної ЕлітЛіги КВН команда техліцею “Те, что из ТЕХ”. Добавили настрою і команда “Рітузи”.

Гуморина у Вінниці: Не я б'ю — верба б'є

Формат свята дозволяв включення у програму і ветеранів КВН міста. Їх на цей раз представляло Творче Об'єднання “БезНа”. А раніше двічі чемпіони Вінниці, чемпіони Хмельницького, переможці багатьох фестивалів команда КВН педінституту “БезНа”. Після п'яти хвилин виступу стало зрозуміло чому це творче об'єднання одне із самих популярних серед фірм, які організовують та проводять свята у Вінниці та регіоні.

Завершили шоу ще одні чемпіони Вінниці у минулому, а сьогодні одна з найсильніших команд нашого міста в Лізі Сміху “Моя Провінція”.

Гуморина у Вінниці: Не я б'ю — верба б'є

Весняний дощик зустрів глядачів на виході з палацу мистецтв після завершення шоу. Але як би у них запитали: келих вашого життя наполовину пустий чи наполовину повний? - впевнений, що відповідь була б: повний!Переглядів: 2135
Поширень: 0