У суботу відбулося відкриття гастрономічного фестиваль «Vinnytsia Food Fest» - «Спробуй Вінницю на смак». Сотні вінничан прийшли до Центрального парку, аби спробувати різноманітні смаколи, які представили різноманітні заклади харчування майже з усієї України.

Фестиваль «Vinnytsia Food Fest» почав працювати у п’ятницю. Більше 50 закладів із різних міст три дні для відвідувачів гастрономічного фестивалю готують страви молекулярної кухні, краби в еклерах, жаб’ячі лапки, корн-доги, мідії, різноманітні страви на грилі, вареники з качко, чуррос, різноманітні десерти та наливки, вино українського виробництва.

Сьогодні, 21 березня, гастрономічного фестиваль «Vinnytsia Food Fest» - «Спробуй Вінницю на смак» відвідав і секретар міської ради Павло Яблонський. «Хочу передати усім вітання від Вінницького міського голови Сергія Моргунова, адже це саме за його ініціативи сьогодні відбувається фестиваль. Це свято має відбуватися на постійній основі. Вулична їжа – невід’ємна складова сучасного життя. Я дуже радий, що Світлана Ярова уже не перший раз займається організацією та проведенням фестивалю «Vinnytsia Food Fest». Сьогодні усі, хто прийшов на гастрономічний фестиваль, може спробувати різноманітні смаколики, насолодитися гарною атмосферою та зарядитися позитивом у нашому чудовому місті, яке четвертий раз поспіль визнано найкомфортнішим містом для життя в Україні», - зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

 Сотні вінничан прийшли на гастрономічний фестиваль Vinnytsia Food Fest

Окрім смаколиків на відвідувачів фестивалю чекає насичена розважальна програма. Усі бажаючі можуть взяти участь у квесті, майстер-класах, різноманітних спортивних змаганнях. А також продемонструвати свої вміння у танцювальних батлах.

 Сотні вінничан прийшли на гастрономічний фестиваль Vinnytsia Food Fest

«На нашому фестивалі ви можете отримати незабутні враження. Ми намагалися зробити подію для всієї сім’ї, аби кожен міг знайти тут щось для себе. Сподіваємося, що нам це вдалося. Ми дякуємо усім гостям, які прийшли, партнерам, які долучилися до організації заходу, та Вінницькій міській раді і особисто Сергію Моргунову, який постійно приносить нові ідеї, які ми разом реалізовуємо», — каже організаторка Vinnytsia Food Fest Світлана Ярова.

 Сотні вінничан прийшли на гастрономічний фестиваль Vinnytsia Food Fest

На гастрономічний фестиваль завітали стронгемен Василь Вірастюк, президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок та актор Віктор Андрієнко. Вони спробували різні страви та поспілкувалися із гостями фестивалю. Сергій Конюшок закликав вінничан не смітити, аби Вінниця постійно була найкомфортнішим містом України. Василь Вірастюк зазначив, що харчуватися потрібно правильно і вести здоровий спосіб життя.

 Сотні вінничан прийшли на гастрономічний фестиваль Vinnytsia Food Fest

«У вересні приходить у Вінниці гарний фестиваль кіно, а тепер гастрономічний фестиваль. Ми завжди з радістю приїжджаємо до Вінниці, аби підтримати ті заходи, які у вас відбуваються. Ми вдячні Сергію Моргунову, який підтримав нас із благодійним показом фільму «Іван Сила» і ми його також підтримуємо», - зауважив Віктор Андрієнко.

 Сотні вінничан прийшли на гастрономічний фестиваль Vinnytsia Food Fest

«Vinnytsia Food Fest» працюватиме до 22:00. У неділю фестиваль розпочне роботу з 12:00, тож усі бажаючі зможуть поласувати смаколиками, які готують у закладах різних куточків України.

Сотні вінничан прийшли на гастрономічний фестиваль Vinnytsia Food FestПереглядів: 4021
Поширень: 0