4 травня 2018 року о 13.30 в Білій залі Вінницької міської ради відбулося підписання Меморандуму про порозуміння між компанією «HEAD», в особі головного виконавчого директора компанії «HEAD» Йогана Еліаша (Johan Eliasch), Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та КП «Вінницький муніципальний центр інновацій» («ВМЦІ»), за участі Директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данила Білака.

Австрійська компанія «HEAD», яка є найбільш упізнаваним у світі брендом у сфері гірськолижних видів спорту, має намір співпрацювати з Вінницькою міською радою, Вінницькою обласною адміністрацію та КП «ВМЦІ» в сфері підготовки кваліфікованих кадрів, створення нових робочих місць у Вінниці та розвитку промисловості з високою доданою вартістю.

«Підписанням цього меморандуму ми робимо перший крок у співпраці із відомою компанією «HEAD». Це – історичний момент, і маю надію, що ця співпраця буде продовжуватись вже конкретними справами. Зі свого боку, як міський голова і представник команди міста Вінниці, я засвідчую подяку за початок цієї роботи і гарантую, що наша команда буде робити все для того, щоб будь-якому інвестору, в тому числі і компанії «HEAD», було комфортно у Вінниці вести бізнес і створювати робочі місця», - зазначив під час підписання Меморандуму Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 Світовий лідер у виробництві спортивної амуніції «HEAD» має наміри інвестувати у Вінницю

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій вважає, що підписання Меморандуму із світовим лідером у виготовленні спортивної амуніції, компанією «HEAD», а в подальшому будівництво підприємства, дасть іще один поштовх до розвитку економіки регіону. «Це один із перших кроків нової стратегії по диверсифікації економічного потенціалу Вінницької області, створення висококваліфікованих робочих місць та високотехнологічних виробництв, яка реалізовується міською радою і облдержадміністрацією. Сьогодні ми фактично відкриваємо нову історичну сторінку розвитку Вінниці і регіону. Тому, хотів би подякувати нашим партнерам по Меморандуму за продуктивно проведену першу фазу перемовин», - сказав Валерій Коровій.

 Світовий лідер у виробництві спортивної амуніції «HEAD» має наміри інвестувати у Вінницю

Головний виконавчий директор компанії «HEAD», Йоган Еліаш зазначив: «Ми відвідали дуже багато країн, шукали найкраще місце, щоб розгорнути виробництво. Хочу сказати, що після такого довгого пошуку ми обрали Вінницю, як найбільш вдале місце для розташування нашого підприємства. Ми бачимо тут великий людський потенціал, вигідне розташування Вінниці і регіону та відчуваємо, що ми тут дійсно дуже бажані гості».

Світовий лідер у виробництві спортивної амуніції «HEAD» має наміри інвестувати у Вінницю

Ефективну підтримку в організації домовленостей з інвестором щодо реалізації проекту здійснив Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

"Залучення інвестора, такого масштабу як HEAD, є дуже важливим для України. Це не тільки сприяє створенню виробництва з високою доданою вартістю та робочих місць, а також асоціюватиме Україну з інвестиційно привабливим середовищем для відомих світових брендів", – зазначив Директор UkraineInvest Данило Білак.

У разі успішної реалізації проекту, «HEAD» розгляне можливість залучення до Вінниці деяких своїх команд у сфері креативних, дослідницьких та інформаційно-комунікаційних технологій, враховуючи, що Вінниця займає шосте місце в Україні за кількістю ІТ-спеціалістів.Переглядів: 2178
Поширень: 0