8 травня о 10:00 розпочнеться презентація Школи стюардес-екскурсоводів КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», в тому числі для юних екскурсоводів – 10 літних. У програмі – піша екскурсія, подорож екскурсійним трамвайчиком-кав’ярею «Везунчик» по місту з дітьми, творча програма.

Організатори – Вінницька міська рада, відділ у справах молоді та туризму, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», департамент освіти міської ради, КП «Вінницька транспортна компанія».

О 10:00 розпочнеться піша екскурсія містом від арки Центрального Парку культури і відпочинку до трамвайної зупинки Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Франка, де відбудеться презентація «Школи стюардес-екскурсоводів» та «Школи маленької стюардес-екскурсоводів». Під час екскурсії відбудеться ознайомлення з історією міста.

Об 11:00 розпочнеться екскурсійна подорож трамвайчиком по місту з дітьми, після чого діти отримають Паспорт Маленького Вінничанина.

Завтра у Вінниці презентують Школу маленьких стюардес екскурсоводів

Довідка
КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» вул. Соборна, 91, тел. (0432) 50-82-13, [email protected]Переглядів: 1149
Поширень: 0