Розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія Коровія від 17 квітня 2018 року №315, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 25 квітня 2018 року № 58/1554 затверджено Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи). Відповідно до Положення у конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) зможуть прийняти участь:

  • юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність.

Надання фінансової підтримки буде здійснюватись на конкурсних засадах у вигляді грантів з обласного бюджету. Розгляд бізнес-планів та встановлення суми грантів буде забезпечуватись конкурсною комісією. Розміри грантів від 50 до 100 тис.грн., особлива увага буде приділятись підтримці підприємців у сільській місцевості.

У 2018 році на фінансову підтримку підприємців-початківців з обласного бюджету виділено кошти в сумі 1,4 млн.грн.

З детальною інформацією про конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) та умови участі у ньому можна ознайомитись тутПереглядів: 1075
Поширень: 0