Поблизу будинків №20,22,34,44 по вулиці Ватутіна, вже кілька тижнів триває ремонт зони благоустрою. Вже зроблено пішохідні доріжки з тротуарної плитки. Встановлено додаткове вуличне освітлення з енергоефективним лампами. У планах – асфальтування велосипедних доріжок.

У Вінниці, по вулиці Ватутіна тривають роботи по благоустрою території. Нагадаємо, що минулого року у цьому мікрорайоні було зроблено капітальний ремонт території прибережної зони озера біля автостанції «Східна». Тут облаштовано територію для відпочинку, зроблено освітлення, відремонтовано тротуар тощо.

Наразі неподалік від озера ремонтують сквер. Тут вже зроблено водостічну каналізацію, майже завершені роботи з встановлення системи відеоспостереження.

Виконано монтаж зовнішнього освітлення скверу та проїзної частини із встановленням керованих LED світильників на оцинкованих опорах. Робітники вже виклали тротуарною плиткою пішохідні доріжки, встановили бордюри, працюють над будівництвом велодоріжок. Також у сквері встановлять лавочки та дитячий майданчик.

У Вінниці капітально ремонтують сквер по вулиці Ватутіна

У Вінниці капітально ремонтують сквер по вулиці Ватутіна

У Вінниці капітально ремонтують сквер по вулиці ВатутінаПереглядів: 2414
Поширень: 0