Вперше за 25 років керівник Укравтодору відвідав профільний заклад, який навчає майбутніх дорожників та транспортнтків, у м.Бар. Про це йдеться на сторінці Укравтодору у мережі Фейсбук

У межах робочої поїздки до Вінницької області керівник Укравтодору Славомір Новак відвідав Барський коледж транспорту та будівництва - єдиний профільний заклад, який працює на 5 областей. Коледж має потужну технічну базу, яка дозволяє студентам отримувати сучасні знання у галузі транспорту та дорожнього господарства. У коледжі впроваджена система дуальної освіти: перша половина дня присвячена теорії, друга - практичним навичкам.

Керівник Укравтодору відвідав Барський коледж тарнспорту  та будівництва

Керівник Укравтодору поспілкувався зі студентами та викладачами коледжу, відповів на питання про європейські практики будівництва та ремонту доріг, перспективи цементо- бетонних доріг, значення децентралізації.

Керівник Укравтодору відвідав Барський коледж тарнспорту  та будівництва

Викладачі коледжу відзначили, що вперше за 25 років керівник Укравтодору відвідав цей профільний заклад.

Керівник Укравтодору відвідав Барський коледж тарнспорту  та будівництва

Славомір Новак: "Я дуже дякую керівництву та викладачам коледжу за самовіддану працю. Ви робите дуже потрібну та важливу роботу. Я мрію, щоб професію дорожника в Україні обирали молоді люди, які будуть змінювати галузь і будувати нову інфраструктуру країни. Завдяки таким закладам, вірю, що ця мрія вже скоро може стати реальністю. Дорожня галузь активно розвивається, збільшується фінансування, впроваджуються нові технології. Для молодих людей це прекрасні можливості ".

Керівник Укравтодору відвідав Барський коледж тарнспорту  та будівництваПереглядів: 1405
Поширень: 0