У Вінницькій міській раді відбувся базовий тренінг «Розвиток підприємництва та регуляторна політика: загальні засади та підходи». Представники міської ради, регіональних управлінь центральних органів виконавчої влади, неурядових організацій та навчальних закладів ознайомились з європейськими практиками регуляторної політики у галузі підприємницької діяльності.

Заступник Вінницького міського голови Владислава Скальського повідомив, що перегляд регуляторного середовища є надважливим завданням, над яким нині працює команда міської ради.

«Спрощення регуляторного середовища сприятиме розвитку підприємництва та міста загалом. Завдання міської влади створити зручні умови для ведення бізнесу, який в свою чергу надаватиме та створюватиме якісні послуги та товари, отримуватиме прибуток і чесно сплачуватиме податки до місцевого бюджету», — розповів Владислав Скальський.

У свою чергу, директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян розповів про ідею запуску Відкритої Регуляторної Платформи Вінниці, над реалізацією якої вже працюють фахівці міської ради у співпраці із залученими експертами.

«Ми прагнемо, щоб Вінниця стала першим містом в Україні, де ефективно запрацює спрощений режим регулювання бізнесу. Збалансована діяльність, високий рівень зайнятості та активізація бізнесу ось, що ми отримаємо у результаті», — повідомив Віталій Погосян.

У Вінниці спростять регуляторне навантаження на підприємців

Експертом тренінгу виступив голова Центру громадської експертизи, фахівець у питаннях розвитку малого і середнього підприємництва, регуляторної політики, місцевого економічного розвитку, соціальної та бюджетної політики Любомир Чорній.

Учасники ознайомились з основними засадами регуляторної політики у галузі підприємництва, міжнародними стандартами та успішними практиками регуляторної політики та основними інструментами регулювання.

Важливо, що під час заходу відбувалось активне обговорення наявних запитань серед присутніх, адже це свідчить про те, що усі залучені сторони готові працювати заради спільної мети — побудови ефективного регуляторного середовища міста Вінниці.

Нагадаємо, 7 травня міський голова Сергій Моргунов підписав розпорядження Про затвердження Плану заходів з організації і здійснення перегляду місцевого регуляторного середовища у сфері господарської діяльності, створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва у м.Вінниця. Цей план передбачає масштабний перегляд нинішньої ситуації, формування галузевих груп для аналізу регулювань, підготовку пропозицій виконавчим органам для зміни або скасування регулювань. Крім того, передбачено навчання сформованої Комісії з перегляду регуляторного середовища та зацікавлених осіб, що працюватимуть у галузевих групах.Переглядів: 1587
Поширень: 0