Голова облдержадміністрації зустрівся зі Студентським Парламентом Вінниччини 13 червня. Зустріч відбулась за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Коровія при підтримці Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА.

У зібранні взяли участь: депутати Студентської Ради Вінниччини, керівники та представники молодіжних організацій, директори департаментів та управлінь обласної державної адміністрації.

Валерій Коровій розпочав зустріч зі студентською елітою Вінниччини із презентації функцій, які виконує обласна державна адміністрація, її складу та повноважень. Очільник області представив депутатам Студентської Ради керівників департаментів та служб облдержадміністрації, які забезпечують її роботу та поінформував присутніх про основні досягнення Вінниччини за останні роки.

Валерій Коровій зустрівся з представниками Студентської Ради Вінниччини

Голова ОДА у формі презентації зупинився на успіхах децентралізації, яка в рази збільшила надходження фінансових ресурсів на базовий рівень, навів приклади успішних починань у реформах охорони здоров’я та освіти, поділився надбаннями Вінниччини у аграрній галузі, у сфері благоустрою.

Валерій Коровій зустрівся з представниками Студентської Ради Вінниччини

«Я хочу щоб ви побачили конкретну роботу влади, щоб відчули - в управлінні регіоном задіяні небайдужі люди, фахівці своєї справи, завдяки яким, значною мірою, наша область утримує лідируючі позиції з багатьох показників. Хочу бачити у вашій особі помічників і союзників, оскільки нам необхідно рухатись у світ креативних ідей та креативних людей. Усе тільки починається!»,- підкреслив Валерій Коровій.

Валерій Коровій зустрівся з представниками Студентської Ради Вінниччини

В ході зустрічі, голова ОДА відповів на запитання депутатів Студентської Ради Вінниччини, які стосувались пільгового проїзду для студентської молоді, можливості брати участь у проектах та конкурсах громадських організацій, ініційованих ОДА. Запитання також стосувались можливості працевлаштування в органи виконавчої влади молодих фахівців – випускників «Школи лідерства» «Школи молодого посадовця» та інших подібних інституцій.

Валерій Коровій зустрівся з представниками Студентської Ради Вінниччини

Розмова вийшла відвертою та цікавою і неодноразово переривалася оплесками.Переглядів: 1538
Поширень: 0