14 червня у актовій залі нового хірургічного корпусу ВОКЛ ім. М.І.Пирогова відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Представники міської та обласної влади привітали медиків та подякували їм за роботу. Працівникам медичної сфери вручили грамоти та грошові премії. А міська клінічна лікарня №3 отримала подарунковий сертифікат на покращення матеріально-технічної бази.

«У галузі охорони здоров’я Вінницької області працює 38 тисяч людей. Це – величезний колектив. Ми живемо в період, коли галузь входить у надзвичайно складний процес. Наразі ми готуємо лікарні третинного рівня до реформи. Багато уваги приділяємо лікарні Пирогова. Вчора український Уряд прийняв надзвичайно важливе рішення під час засідання – виділити 97 мільйонів гривень для лікарні ім. Пирогова на придбання обладнання. Взагалі, реформа кардинально змінює систему фінансування. Всі заклади, особливо другого рівня, будуть конкурувати один з одним і працюватимуть за зовсім іншою системою мотивації і стимулів. Щодо медичних закладів Вінниці, то вони є зразком того, як мають працювати такі заклади», – зазначив голова ОДА Валерій Коровій.

Вінницькі медичні працівники приймали вітання з нагоди професійного свята

Вінницькі медичні працівники приймали вітання з нагоди професійного свята

«Міська, обласна та центральна влади, хочуть, щоб території громад були комфортними для проживання, важливим елементом чого є медичне обслуговування. Наше завдання – робити все для того, щоб допомогти провести реформу, але її рушійною силою в першу чергу є ви – медичні працівники. Якщо говорити про Вінницю, то дійсно, ми сьогодні не стоїмо на місці, ми працюємо, і саме завдяки фінансовій децентралізації, підтримці Уряду Гройсмана, народних депутатів-вінничан, ми отримуємо додатковий ресурс. Вчора, згідно з Постановою Кабміну, додатково було виділено два з половиною мільйони з Фонду соціально-економічного розвитку на добудову лікарні швидкої медичної допомоги і ще 48 мільйонів 850 тисяч – на придбання обладнання. Але одна справа побудувати лікарню, а інша – які фахівці там працюватимуть, у яких умовах, якого рівня якості надаватимуть послуги. Тут важливо мати бажання працювати та рухатись вперед. А ми зі свого боку зробимо все можливе, щоб підтримати розвиток лікарень, створювати належні умови для роботи. Тож, вітаю вас з професійним святом, бажаю вам оптимізму, радості, подяки від людей за те, що ви для них робите», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

Вінницькі медичні працівники приймали вітання з нагоди професійного свята

Після привітань для медичних працівників був організований концерт творчих колективів.

Вінницькі медичні працівники приймали вітання з нагоди професійного свята

Вінницькі медичні працівники приймали вітання з нагоди професійного святаПереглядів: 3015
Поширень: 0