Про це журналістів повідомив міністр транспорту і зв\'язку Костянтин Єфименко, посилаючись на відповідне рішення, прийняте сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Також, сьогодні Президент своїм Указом звільнив Володимира Демішкана.

------------------------------------------------------------------------------------------

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 641/2010

Про звільнення В.Демішкана з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації

Звільнити ДЕМІШКАНА Володимира Федоровича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації у зв\'язку з переходом на іншу роботу.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

26 травня 2010 року

------------------------------------------------------------------------------------------

Відзначимо, що 6 квітня ц.р. указом Президента України Віктора Януковича В.Демішкан був призначений головою Вінницької ОДА.

Раніше, в 2001-2003 рр. і в 2006-2007 рр., В.Демішкан вже очолював Укравтодор. З вересня 1998 по вересень 1999 рр. В.Демішкан був заступником міністра транспорту України. У 1999-2001 рр. - начальником Київського обласного управління з будівництва, ремонту і експлуатації автодоріг (Київоблавтодору). На дострокових парламентських виборах 2007 р. В.Демішкан пройшов у ВР за списком Партії регіонів.

Нагадаємо, розпорядженням уряду № 685-р від 29 березня 2010 р. Валерій Вощевський був призначений головою Укравтодору. 17 березня ц.р. попередник В.Вощевського Вадим Гуржос, який займав цю посаду з 2008 р., написав заяву про відставку.

Укравтодор був створений в 2001 р. як центральний орган виконавчої влади для управління автомобільними дорогами загального користування (до них не відносяться вулиці міст і населених пунктів).

Основними завданнями Укравтодору є, зокрема, підготовка пропозицій щодо формування державної політики у сфері дорожнього господарства і забезпечення її реалізації, розробка і реалізація стратегії розвитку дорожнього господарства, здійснення держрегулювання і контролю у сфері дорожнього господарства, держуправління автодорогами. Також одним із основних завдань Укравтодору є організація будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автодоріг, відповідного інженерного облаштування, об\'єктів дорожнього сервісу і інших споруд.

Укравтодор очолює голова, якого призначає і звільняє з посади Кабмін за поданням прем\'єр-міністра


Переглядів: 3936
Поширень: 0