Оскільки літній період – це час відпусток, підкорегувати свою роботу під нові умови вирішили і працівники Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці. Про це вони розповіли під час прес-конференції «Візова політика в період літніх відпусток», яка відбулась 18 червня у приміщенні консульської установи.
Генеральний Консул Кшиштоф Сьвідерек, його заступник Анджей Сломький та начальник візового відділу Сильвестр Рудий розповіли журналістам про нові плани та пропозиції, які діятимуть цим літом.
Генеральний Консул розповів, що оскільки розпочався літній «високий» сезон, тобто збільшилася кількість українців, які виїжджають до Польщі для навчання, туризму, бізнесу та ін. У зв’язку з цим у Консульстві планується прискорити роботу з видачі та оформлення віз. Зокрема, в Консульстві буде відкрито третє «спеціалізоване» вікно, яке буде займатися видачею віз делегаціям, а не індивідуальним особам.
«Ми поважаємо час кожного, тому це додаткове віконце значно прискорить процес, і зекономить ваші зусилля» - підкреслив Кшиштоф Сьвідерек.
Він зазначив, що Генеральне Консульство Республіки Польша у Вінниці, йдучи назустріч очікуванням вінничан, які подають заяви на оформлення візи, з липня запропонує можливість реєстрації візових анкет з допомогою інтернету – e-consulat. Тобто відтепер заповнити анкету можна буде і вдома з власного компьютера, що значно зекономить час.
До того ж, Польська Туристична Палата визначила умови та спосіб видачі сертифікатів про знання візових процедур для польських підприємців, котрі надають туристичні послуги в сфері в’їздного туризму до Польщі, так званий e-voucher. Відтепер вінницькі туристичні партнери будуть мати повну інформацію про своїх колег.
За словами Анджея Сломського, наразі для туристичних виїздів до Польщі у Вінниці акредитовано 5 туристичних фірм.
Взагалі, окрім зазначених нововведень Кшиштоф Свідерек підкреслив деякі факти роботи Генерального Консульства у Вінниці. Адже за час його роботи в місті вже видано понад 7000 віз. Генеральний Консул обговорив і можливість покращення транспортного сполучення між Вінницею та польськими містами. Зокрема, йшлося про налагодження авіарейсів з вінницького аеропорту до Польщі, а також продовження залізничного маршруту швидкого потягу «Львів-Вроцлав» до Вінниці.
Також представники консулату розповіли про велику фотовиставку, яка розпочнеться у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 23 червня. З роботою якої подоляни зможуть ознайомитися до 11 липня.


Переглядів: 9232
Поширень: 0