Ректор Вінницького Національного технічного університету Борис Іванович Мокін написав відкритого листа міністру освіти Дмитру Володимировичу Табачнику. У своєму листі Борис Іванович робить акцент на тому, що конкурс на заміщення посади ректора Вінницького національного технічного університету ще не оголошено, хоча ця посада стала вакантною ще 13 червня.

"І, навіть, якщо оголошення конкурсу буде здійснено у черговому за 25 червня числі газети «Освіта України», то, враховуючи термін у два тижні на подачу заяв про участь у конкурсі, провести цей конкурс буде можливо лише після 9 липня. Але ж згідно з графіками відпусток професорсько-викладацького складу більшість членів Конференції трудового колективу, яка обиратиме ректора, підуть у відпустки з 5 липня і роз’їдуться по місцях відпочинку", - йдеться в листі.

"В разі ж оголошення конкурсу після 1-го липня сам конкурс уже можна буде провести лише в кінці серпня після повернення професорсько-викладацького складу із відпусток, що повинно бути оговорено спеціальним рішенням міністерства, адже за стандартною процедурою вибори ректора повинні відбутися не пізніше ніж за два тижні після дня завершення прийому заяв від претендентів", - пише Борис Іванович.

Також ректор університету вказує на те, що затримка з оголошенням конкурсу викликана з тим, що він не перерахував майже 60 тис грн благодійного внеску харківській фірмі.

"У мене склалося враження, що затримка в оголошенні конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Вінницького національного технічного університету обумовлена тим, що я ще не перерахував благодійний внесок у сумі 59 тисяч гривень на рахунок Харківської фірми «Модерн ХХІ», що мені запропонував зробити після прийняття мого звіту за попередні 7 років роботи на посаді ректора заступник міністра Євген Миколайович Сулима", - вважає Мокін.

Борис Іванович пише: "У мене є на рахунку така сума, оскільки я заощаджую кошти на придбання нового автомобіля, адже моїй власній «дев’ятці» уже 22 роки, але таку суму я згоден перерахувати не до оголошення конкурсу на заміщення посади ректора, а після проведення конкурсу і підписання контракту. А то ж може статися так, що чи зі мною щось трапиться, чи мене не буде обрано ректором, і в результаті я і ректором не стану, і внесених коштів мені уже ніхто не верне."

"Варто Вашому заступнику питання благодійництва вирішувати не до оголошення конкурсу, а уже після обрання — і саме з тим, хто буде обраний, а не з претендентом, який обиратиметься таємним голосуванням, а тому не має 100% гарантії бути обраним", - йдеться в листі.


Переглядів: 7508
Поширень: 0