Інформація про задимлення в магазині «Сільпо», розташованому поблизу залізничного вокзалу м.Вінниця, на телефонну лінію «101» надійшла 31-го жовтня близько 20:40.

Вчора у Вінниці горів Сільпо, що біля залізничного вокзалуВраховуючи розміри торговельного центру, а також те, що приміщення магазину прибудовані до 14-поверхового житлового будинку, (у сусідньому з магазином підїзді, в залах спортивного клубу «Лідер» ЖЕК №5 розташована виборча дільниця № 28144) керівництвом Головного управління МНС України у Вінницькій області був оголошений підвищений другий номер виклику.

На гасіння пожежі одразу були направлені чергові караули з чотирьох підрозділів міста. По прибуттю на місце виклику, рятувальники організували евакуацію із задимленого магазину обслуговуючого персоналу, який до останнього, не вірив у серйозність ситуації та не поспішав залишати каси із грошима. Для двох працівниць «Сільпо» - 25-річній Людмилі К. та 30-річній Оксані О зволікання не минуло даремно. Їх із отруєнням продуктами горіння у стані середньої важкості було госпіталізовано до реанімаційного відділення Вінницької міської лікарні №1.

Однак, незважаючи на необхідність терміново вживати заходи по ліквідації пожежі, гасити вогонь рятувальники не мали змоги. До допоміжного приміщення прийому товару, де і був розташований осередок пожежі, підходила лінія високої напруги. У підсобці кожну хвилину роздавався вибух електричного розряду і з феєрверком сипалися іскри…
Знеструмили будівлю працівники РЕМ лише о 21:28. І вже о 21:30 пожежу було ліквідовано двома ланками газодимозахисної служби, чергових караулів підпорядкованих державних пожежних частин №2 та №5 м. Вінниці, а також частиною спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ МНС.

За той час, що вогонь панував у підсобному приміщенні, він охопив лише 12 квадратних метрів. Проте встиг знищити холодильник та пошкодити частину товару. Наразі збиток, завданий пожежею, ще підраховується.

Орієнтовна причина загорання, яку розглядають фахівці Головного управління МНС України у Вінницькій області, - коротке замкнення електромережі.

З метою безперервної роботи виборчої дільниці рятувальниками було задіяно спеціальний автомобіль звязку та освітлення.. О 22:03 електропостачання будинку та виборчої дільниці було відновлено.


Переглядів: 8200
Поширень: 0