Фінальний етап із пошуком морквини для головного персонажу 2011 року відбудеться 15 січня. Цього ж дня, під час церемонії закриття Головної ялинки міста, Вінницький міський голова вручатиме найактивнішим городянам, які стануть переможцями квесту, пам\'ятні призи та грошові винагороди.

Цьогоріч у квест-грі взяло участь 12 команд. У переважній більшості команди складались із студентів вінницьких вищих навчальних закладів, учнів коледжів та професійно-технічних училищ, які досягли 18-річного віку. Проте активно проводили час на Новорічні та Різдвяні свята не лише вінницька молодь, а й бізнесмени Вінниці, адвокати, працівники органів місцевого самоврядування та навіть домогосподарки. «Кашельок» та «Шабля», «Бікар» та «ГудОк», «Шалені Кролики» та «Майстри і Маргарита» - такі й інші назви носили команди-учасниці, які змагались за перемогу у квесті.

Відбіркові тури проходили 3, 5, 8, 10 та 12 січня. Стартували учасники від скверу Козицького, де «агент» (один з організаторів квесту) видавав перше завдання пошукового характеру - загадку-ребус, розгадавши яку, учасники могли дізнатися адресу наступного етапу. Дібравшись до пункту призначення, на команду чекала інша головоломка, пов\'язана із пошуком тієї чи іншої адреси, яка може знаходитись у будь-якому районі міста.

Крім трьох пошукових завдань, команди-учасники повинні були виконати ще два - творчого характеру. Так, зокрема, одним з них було завдання сфотографувати сім кольорів райдуги, але не просто будь-який предмет, що має потрібний колір. Завдання полягало у тому, аби сфотографувати колір, який має бути надрукований у заводських умовах - наприклад, магазинний цінник на іграшку «Жовте каченя» або ж заголовок зі шпальт газет, де у назві був зазначений один із кольорів райдуги та інше.

Загалом на вирішення завдань виділялось 90 хвилин часу. Ті команди, які справились із задачами першими, потрапили до фіналу, який відбудеться 15 січня.

Кожен учасник гри отримав заохочувальний приз від управління культури Вінницької міської ради - це символічна шапка Санта Клауса. А за зайняті перше, друге та третє місця у відбірковий турах - флаєри на безкоштовне відвідування катку та боулінгу у ТРЦ «Мегамолл». Переможці ж фінального туру квест-гри «Пошук моркви для Розумного Кролика» отримають грошові винагороди та пам\'ятні призи, які вручатиме міський голова Володимир Гройсман на закритті міської ялинки у центральному парку культури та відпочинку імені Горького.


Переглядів: 2987
Поширень: 0