Академія політичної адвокації стартувала у ВінниціПо п’ять учасників з семи центральних областей, а саме: Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської, Чернігівської, Черкаської та Сумської відвідали перший семінар Академії практичної адвокації. Головним завданням цього семінару було теоретично та практично розібратись та набути знання з плануванням адвокаційних кампаній.

Тренерами семінару були: Василь Гацько та Вікторія Черевко.

Розпочалось все з детального знайомства, адже академікам попереду ще 3 двохденні семінари та 8 місяців спільної роботи. Під час знайомства стало зрозуміло, що зібралась група різнопланових фахівців, це: екологи, медики, підприємці, програмісти, юристи громадські діячі з величезним досвідом та інші, але крім своєї професії учасники мають різноманітні хобі: спорт, танці, написання віршів, КВК, ОСББ, волонтерство, спів та безліч інших талантів. Це все є передумовами ефективної, плідної та креативної роботи.

Академія політичної адвокації стартувала у Вінниці

Протягом двох днів учасники всебічно розглядали всі моменти адвокаційної кампанії від вибору та аналізу проблеми до здійснення, моніторингу та оцінки результатів. Академіки весь час трудилися у групах, а потім ділились напрацюваннями. Учасникам були запропоновані реальні події, підґрунтя для практичних навичок. Найбільше зусиль під час семінару було віддано практичному завданні, де з конкретної проблеми (події) учасники мали зробити дерево проблем, яке потім конвертували у дерево цілей. Академія політичної адвокації стартувала у Вінниці

Між плідною роботою дводенний семінар розділяв цікавий творчий вечір, де учасники демонстрували свої вміння у різних сферах, та прогулянка вечірньою Вінницею.

Семінар був надзвичайно цікавим, хоча в переважності він ніс у собі інформаційний характер, оскільки організатори та тренери обіцяють більш практичні навички надати на наступних семінарах. Так як регіони уже отримали домашнє завдання: спланувати адвокаційну кампанію у себе в місті, а також подумати над Всеукраїнською.

Учасники чекають наступного семінару, який відбудеться у Житомирі 26-27 березня.

Академія політичної адвокації стартувала у Вінниці

Проект проводиться командою «Демократичного Альянсу» за підтримки програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID). Партнери проекту: громадська кампанія «Новий Громадянин».


Переглядів: 5104
Поширень: 0