"Вінницька область відмовилася від реалізації на своїй території китайської гречаної крупи. У той же час обласна влада домовляється з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки", - сказав заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Кревський

Він зазначив, що нещодавній ажіотаж навколо гречки змушує обласну владу приймати внутрішні регіональні рішення щодо укріплення продуктової безпеки регіону.

За словами Кревського, обласна влада рекомендує районним державним адміністраціям та радам скласти баланс основних продуктів споживання, створити з нового врожаю відповідні запаси та забезпечити їх зберігання, а також передбачити для цього необхідні кошти у місцевих бюджетах.

Кревський підкреслив, що створення внутрішніх регіональних запасів - один із шляхів протистояння вітчизняної сільгосппродукції імпорту.

"Більшість сільгосппродукції у нас виробляється в приватному секторі. Вона не є конкурентоздатною, і її душить імпорт. Тому голова облдержадміністрації рекомендує, і обласна Рада його підтримує в цьому, щоб райони подбали про запаси основних продуктів споживання і передбачили з цією метою відповідні кошти у своїх бюджетах", - зазначив перший заступник голови облради.

На його думку, такі заходи дозволять контролювати цінову ситуацію на ринку області.

Нагадаємо, вчора в Україну надійшла перша партія китайської гречки.


Переглядів: 3044
Поширень: 0