Уже четвертий рік поспіль в області проводиться конкурс «Молода людина року». Цьогоріч його старт відбувся 12 травня. Як повідомила Стоялова Олена Володимирівна, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, основна мета конкурсу – підтримати та відзначити здобутки, досягнення молодих людей у різних сферах життя. Адже у Вінницькій області проживає майже 510 тис. молодих людей, які представляють усі сфери життя області. Серед них є такі, які вже сьогодні спрямовують свою активну діяльність не лише на власне самоствердження, а й на благо своєї громади, області, держави.

До участі в конкурсі запрошується молодь, віком від 14 до 35 років, які оцінюють свої здобутки як високі у різних сферах. Це і спорт, і культура, волонтерська і громадська діяльність, шкільне та студентське самоврядування, освіта і наука, державна служба, екологія, економіка, медицина, підприємництво, аграрний сектор, правоохоронна та рятувальна справи. Не менш важливими є і представники виробничої сфери. Адже сьогодні потрібно піднімати авторитет робітничих професій, які є дуже необхідними у повсякденному житті кожної людини.

Переможці конкурсу визначаються у 20 номінаціях у різних сферах суспільного життя. Враховуючи те, що молодими людьми в Україні є особи віком від 14 до 35 років, конкурс враховує досягнення і школярів , і студентів, і молодих спеціалістів.

Отже, прийом документів вже розпочався і, як повідомили організатори конкурсу, в порівнянні з минулим роком кількість учасників зростає. Їх відбір відбуватиметься експертною комісією, до якої увійдуть кваліфіковані фахівці, що добре орієнтуються у тій чи іншій сфері, аби мати можливість ефективно дослідити досягнення кандидатів у відповідній галузі. Основний критерій визначення переможців – соціальна вагомість досягнень протягом 2010 і попередніх років.

Урочиста церемонія нагородження переможців проходитиме напередодні Дня молоді. Як і в попередні роки переможці отримають статуетки, але цьогорічною відмінністю буде її вигляд, оскільки замість символічної «Ніки» планують виготовити власну статуетку, яка матиме логотип саме цього конкурсу. Крім цього, в якості подарунків переможці отримають кольорові телевізори.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 9 червня 2011 року.

Що стосується пакету документів, які необхідно підготувати для участі в конкурсі, то це:

  • клопотання про присвоєння звання “Молода людина року” від організації, що висуває кандидата;
  • реєстраційна картка кандидата, де повинна бути вся інформація про учасника;
  • довідка про кандидата, його діяльність та досягнення у попередньому році та вагомі досягнення за минулі роки
  • характеристика-рекомендація;
  • копія паспорта;
  • фотокартка

Положення про обласний конкурс «Молода людина року», а також перелік і форми документів, які необхідно заповнити та подати, розміщені на сайті облдержадміністрації, у рубриці «Це важливо».

За додатковою інформацією можна звертатися до відділу молодіжної та гендерної політики управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації за тел. 61-16-83.


Переглядів: 4966
Поширень: 0