Цьогоріч для купання та відпочинку городян у Вінниці визначено чотири місця масового відпочинку: «Хімік», «Центральний», «Кумбари» та в районі вулиці Гонти. У разі, якщо усі відповідні служби (СЕС, МНС та інші) дадуть необхідний дозвіл, зони відпочинку біля водоймища отримають відповідний «паспорт». Лише після цього пляжі мають право працювати улітку та приймати городян на відпочинок.

Зараз на прибережних зонах проведені роботи по очищенню дна акваторії, здійснено проміри глибини, підготовлено документи про готовність водної частини пляжу для відпочиваючих, а також проводяться роботи з благоустрою. Зокрема, до належного вигляду приводяться роздягальні, лавочки та «грибочки», проводиться їх ремонт та фарбування. Окрім цього, триває підсипка піском берегової смуги пляжів, косіння трави та встановлення знаків, які окреслять межі зон відпочинку. Крім того, на пляжах міста будуть розміщуватися інформаційні щити із усіма контактними телефонами, на які слід телефонувати у разі надзвичайної ситуації.

Міський пляж «Хімік» цьогоріч повністю оновиться. На разі тут проводиться капітальний ремонт із підведенням води та каналізації, встановлюється освітлення. На «Хіміку» буде розмежовано зони для купання - окремо для дорослих та окремо для дітей. Також будуть встановлені шезлонги.

Під час літнього відпочинку на зазначених пляжах функціонуватимуть постійні рятувальні пости, де чергуватимуть матроси-рятувальники та медичні працівники. Крім досвідчених фахівців, цьогоріч за порядком на пляжах наглядатиме і «Пляжний патруль».

Перед тим, як розпочати роботу, пляжі мають перевірити різні служби: санепідемстанція, Міністерство надзвичайних ситуацій, уповноважені особи Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки та Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Лише після перевірки на відповідність діючим нормам місць масового відпочинку городян, пляжі «паспортизують», а отже, буде надано дозвіл на функціонування. Пляжі «Хімік», «Центральний», «Кумбари» та в районі вулиці Гонти свої паспорти отримають вже до початку літнього сезону.


Переглядів: 4390
Поширень: 0