У Вінниці пройшов фінал III Всеукраїнських інженерних змагань24 - 27 травня в перлині Поділля м. Вінниці зібралися представники чотирьох українських міст для визначення переможця III Всеукраїнських інженерних змагань.

Змагалися між собою команди в двох категоріях. В категорії Team Design перед командами було поставлене завдання сконструювати музичний одяг(«Одяг для сліпих»). Учасникам були видані всі необхідні матеріали і вони приступили до роботи, яка тривала 3 дні. Те, що побачили глядачі на презентації виробів вражало. Сконструйований командами одяг програвав музику, був прикрашений діодами, які У Вінниці пройшов фінал III Всеукраїнських інженерних змаганьсвітилися в такт музиці. Попри впроваджені командами зміни в одяг перемогу в даній категорії отримала команда Києва. В перший день команди в категорії Case Study змагалися між собою в майстерності вести дебати. Темою дебатів були альтернативні види енергії. Наступного дня команди отримали завдання від Академічного партенра «Подільська Січ». Завдання полягало в розробці комплексної стратегії поводження з побутовими відходами в Вінницькій області. Команди представили гідні для впровадження ідеї, аналізуючи які у присутніх з’явилася впевненість в небайдужості молоді до екологічних проблем України.

В останній день змагань учасники розробляли комерційну ідею зубної щітки. В цьому завданні студенти максимально реалізували свій креатив та фантазію. Зубна щітка MP3-плеєр, зубна щітка-матрьошка, зубна щітка в каменях Сваровскі, байкерська зубна щітка – це далеко не весь перелік ідей, що були запропоновані суддям. Перемогу в категорії Case Study отримала команда Запоріжжя. Команди переможці будуть представляти Україну на Європейських інженерних змаганнях, які будуть проходити в Стамбулі 1-11 серпня. Дякуємо всім партнерам, які допомогли в організації змагань.

У Вінниці пройшов фінал III Всеукраїнських інженерних змагань

Генеральний партнером змагань вже третій рік поспіль є "Хонда Україна". Академічний партнер – ТОВ «Подільська Січ». Партнери змагань ТОВ НВП "Аква", ТОВ "METRO Cash&Carry Ukraine" Медіа партнер – газета «20 хвилин»


Переглядів: 4267
Поширень: 0