Прокурор Вінницької області Олександр Мрихин разом з головою Ради ветеранів війни та праці органів прокуратури області, колишнім прокурором Вінницької області Іваном Темченком урочисто відкрили Пам’ятний знак працівникам прокуратури Вінницької області.

"Це символічний крок, започаткований Генеральним прокурором України, до вшанування всіх тих, хто самовідданою працею в органах прокуратури творив майбутнє держави і її народу, віддав частину свого життя заради ствердження законності. Цей Пам’ятний знак присвячується багатьом поколінням працівників органів прокуратури Вінниччини, всім тим, хто розпочинав діяльність прокуратури області, хто працював у ній у роки незалежності України, хто започаткував її добрі традиції, – нашим ветеранам і тим, кого, на жаль, уже немає з нами.

Він відтепер для нас є святим: молоді спеціалісти складатимуть біля нього Присягу працівника прокуратури, працівники отримуватимуть накази про присвоєння класних чинів, державні нагороди", - зазначив прокурор Вінницької області Олександр Мрихин.

У цей визначний для органів прокуратури області день, сім молодих спеціалістів, які нещодавно призначені на посади прокурорів і слідчих, прийняли Присяги та отримали перші класні чини.

В урочистій обстановці були зачитані накази Генерального прокурора України та прокурора Вінницької області про присвоєння класних чинів, вручення нагород, подарунків, про занесення на Дошку Пошани.


Переглядів: 6611
Поширень: 0