Концерн Поділля

Переговори про передачу у комунальну власність територіальної громади Вінниці колишнього дитячого садку 732-го ремонтного заводу Міністерства оборони України вінницька влада вела кілька років із різними міністрами. І лише 2011 рік став вирішальним - рішення про передачу приміщення колишнього садку у комунальну власність міста підтримав діючий Міністр оборони України Михайло Єжель. Акт прийому-передачі затверджено рішенням виконкому від 22.06.2011 року №1589.

Тепер розпочалась розробка проектної-кошторисної документації, що дозволить приступити до реконструкції цього дошкільного закладу. Після капітального ремонту у садочку планується відкриття 6 груп :1- раннього віку, 5 - дошкільного віку. Це дасть змогу забезпечити дошкільною освітою понад 150 дітей нашого міста.

Дитячий садок по вул. Червоноармійській, 85а був побудований у 1987 році. У 1995 - він перестав функціонувати і приміщення практично не використовувалось. Кілька останніх років будівля в холодну пору року не опалювалась. Тому всі інженерні мережі повністю зруйновані, пошкоджена покрівля (на ній поросли берези та пустили коріння на стіни другого поверху), затоплено підвальне приміщення. Стіни усіх кімнат покриті пліснявою.

За словами міського голови Володимира Гройсмана, який 20 червня в рамках об\'їзду міста побував у стінах цього дитячого садку, якщо все відбудеться як планується, то іще до кінця поточного року у цьому приміщенні розпочнеться капітальний ремонт. «Тут потрібно провести досить масштабні роботи, на який необхідно виділяти об\'ємний фінансовий ресурс. Тому ми плануємо привести це приміщення до належного стану за підтримки губернатора області Миколи Джиги та державного бюджету. Попередня домовленість у нас є, - розповів міський голова Володимир Гройсман. - Ми повинні максимально швидко здати цей об\'єкт в експлуатацію для того, аби наші діти мали можливість відвідувати сучасний, обладнаний по усіх вимогах дитячий садок. В цілому, за нашими прогнозами, до кінця наступного року питання черги у дитячі садки Вінниці взагалі не буде стояти».


Переглядів: 5500
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр