39-річна жінка, матір чотирьох малолітніх дітей, вбила свою новонароджену донечку. Жінка перебувала на 8-ому місяці вагітності, коли відчула наближення пологів. Залишивши в будинку дітей та чоловіка, вона пішла до господарської будівлі та без будь-чиєї допомоги народила дівчинку. Потім породілля хусткою перекрила дитині шляхи дихання, поклала новонароджене немовля в поліетиленовий пакет та заховала в сіні.

Повна тілобудова дозволила жінці приховувати вагітність не лише від сусідів та дітей, а навіть від власного чоловіка.

Цього ж дня жінці стало зле, тому довелось викликати «швидку допомогу». Лікарі одразу встановили причину внутрішньо маточної кровотечі та повідомили про це в міліцію. Правоохоронцям жінка зізналась у скоєному.

Горе-матір пояснила, що вчинила саме так тому, що боялася осуду з боку сусідів. На її думку, вони б вважали, що п’ята дитина в родині тільки для отримання державної допомоги.

Згідно судово-медичного дослідження тіла немовляти встановлено, що дитина народилась живою, без патологій, а її смерть настала внаслідок механічної асфіксії від закриття ротових та носових отворів стороннім предметом.

Як повідомив перший заступник начальника Могилів-Подільського РВ ГУМВС Віталій Курчик, відносно жінки порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ст. 117 КК України «Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини».


Переглядів: 3094
Поширень: 0