Нещодавно до чергової частини Вінницького міського управління надійшло повідомлення від бригади лікарів швидкої допомоги про те, що ними у реанімаційне відділення міської лікарні з ножовим пораненням доставлений молодий чоловік.

Як з’ясувалось, напередодні трагедії потерпілий запросив на прогулянку свою кохану дівчину. Під час романтичної зустрічі на її мобільний телефон надійшов дзвінок від хлопця, з яким вона не так давно познайомилась через мережу Інтернет. Новий знайомий, студент одного з Вінницьких вузів, дізнавшись, що дівчина на даний момент знаходиться з іншим, не залишав її у спокої та продовжував телефонувати. Так тривало доти, поки хлопець, з яким прогулювалась дівчина не вихопив з її рук мобільний телефон. Під час телефонної розмови між суперниками виникла сварка, і молоді люди домовились зустрітись для з’ясування стосунків. На зустріч студент прийшов з ножем, який допоміг йому розв’язати конфлікт. Під час бійки хлопець вдарив свого суперника ножем, лезо якого дісталось до нирки. Аби врятувати життя потерпілому, лікарям довелося видалити нирку.

Підозрюваного у вчинені злочину співробітники міліції затримали за місцем проживання. Як повідомив начальник Вінницького міського управління Юрій Куций, на даний час стосовно нього обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.


Переглядів: 2772
Поширень: 0