Протягом місяця дослідники проаналізували більше 1,8 млрд завантажень близько 200 ресурсів.

Найшвидше завантажуються сайти у користувачів Chrome 12, останньої версії даного браузера, що потрапила в дослідження (нещодавно вийшов Chrome 13). Середня швидкість завантаження сторінки на Chrome 12 склала 3,433 секунди. Показник Chrome 11 — близько 3,7 секунди, а Chrome 10 — 4 секунди.

Браузер Firefox посів друге місце за швидкістю завантаження. Середній показник при використанні версії Firefox 5 склав близько 3,9 секунди. Час завантаження сторінок при використанні більш старих версій програми виявився трохи нижчим.

Safari від Apple і Internet Explorer від Microsoft продемонстрували найгірші результати. Safari 5 завантажує сторінки, в середньому, за 4,5 секунди, тоді як Internet Explorer 9 для цього потрібно більше, ніж 4,5 секунди, в середньому. Найгірший показник серед усіх версій, які брали участь у дослідженні, у Safari 4 — більше 6 секунд.

В якості другого показника фахівці також досліджували швидкість рендеринга — час, необхідний для того, щоб на екрані з\'явилася видима частина сторінки. За даним показником Firefox 5 випередив Chrome 12 — 2,18 секунди проти 2,374 секунди відповідно. Як відзначають дослідники, вони проводили аналіз саме на реальних показниках, спираючись на те, як браузери працюють у справжніх користувачів.


Переглядів: 2065
Поширень: 0