Перша партія ігор включає в себе більше 15 найменувань, у тому числі головоломку Bejeweled Blitz, судоку, Angry Birds, Dragon Age Legends і покер. Останній розробила компанія Zynga, яка тісно співпрацює з соцмережею Facebook. В майбутньому список ігор має розширитися.

Кнопка "Ігри" в Google+ відображається у верхній частині сторінки, поруч із кнопками "Головна сторінка", "Фото", "Профіль" і "Кола". Ігрові повідомлення виводяться на окрему сторінку, не змішуючись з основною стрічкою.

Поки доступ до ігор отримала лише частина аудиторії Google+, однак у блозі Google вказується, що "скоро" можливість грати нададуть всім користувачам.

Про те, що Google готує проект, пов\'язаний з "соціальними" іграми, було відомо ще до запуску Google+. Влітку 2010 року компанія вклала від 100 до 200 мільйонів доларів в Zynga, а в червні 2011 року, за кілька днів до відкриття Google +, розмістила на своєму сайті оголошення про вакансію менеджера ігрового проекту.

За темпами зростання Google + обганяє Facebook, Twitter і MySpace.За півтора місяці роботи соцмережі Google+ в ній було зареєстровано близько 25 мільйонів акаунтів.


Переглядів: 2206
Поширень: 0