Корпус iPhone 4S аналогічний корпусу iPhone 4, але смартфон став більш потужним. Новий iPhone працює на базі двоядерного мобільного чіпа A5, який вже використовується в iPad 2. Продуктивність графічної системи апарату, за твердженням Apple, зросла в 7 разів у порівнянні з iPhone 4.

Роздільна здатність вбудованої камери в iPhone 4S буде більша, ніж у iPhone 4, і складе 8 мегапікселів. Буде можлива зйомка відео з роздільною здатністю 1080p. Технологія AirPlay дозволить виводити картинку з iPhone 4S на телевізор.

iPhone 4S зможе працювати як в мережах GSM, так і в мережах CDMA. Нагадаємо, що у випадку з iPhone 4 Apple випускала дві версії апарата для кожного зі стандартів. Смартфон підтримує технологію HSDPA +, яка дозволяє передавати дані зі швидкістю до 14,4 мегабіт на секунду.

У новому апараті реалізована функція Siri, яка дозволяє «спілкуватися» зі смартфоном за допомогою голосу. Так, наприклад, на презентації віце-президент Apple Філ Шиллер (Phil Schiller) «запитав» у iPhone 4S про те, яка сьогодні погода. У відповідь на це апарат вивів прогноз на екран. Голосом також можна буде набирати SMS. Спочатку iPhone 4S буде «розуміти» тільки англійську, німецьку та французьку мови. Підтримка інших мов
буде реалізована пізніше.

Як і iPhone 4, iPhone 4S буде доступний у корпусі чорного і білого кольорів. Апарат буде поставлятися в трьох варіантах — з 16, 32 і 64 гігабайтами вбудованої пам\'яті. У США ціна на апарат з дворічним контрактом оператора AT & T, Verizon або Sprint буде складати 199, 299 і 399 доларів відповідно.

Прийом замовлень на iPhone 4S у США стартує 7 жовтня. У магазини в США, Канаді, Австралії, Великобританії, Франції та Німеччини апарат надійде 14 жовтня. 28 жовтня смартфон почне продаватися ще в 22 країнах. Росія в їх число не входить. Очікується, що поставки iPhone 4S до Росії стартують до кінця року.

Apple продовжить продажі iPhone 4 і iPhone 3GS у варіанті з 8 гігабайтами пам\'яті. У США з контрактом оператора iPhone 3GS буде видаватися безкоштовно, а iPhone 4 — продаватися за 99 доларів.

Назву нового смартфона незадовго до початку презентації було розкрито на японському сайті Apple. Там повідомлялося, що продажі апарату iPhone 4S стартують 14 жовтня. За 10 хвилин до старту презентації повідомлення про iPhone 4S зникло з ресурсу.


Переглядів: 2526
Поширень: 0