Хакерське угруповання Anonymous оголосило про намір "відключити інтернет" 31 березня, провівши операцію #opGlobalBlackout.

В ході цієї операції хакери збираються порушити роботу 13 кореневих DNS-серверів. "На знак протесту проти SOPA, Уолл-стріт, наших безвідповідальних лідерів і улюблених банкірів, які змушують світ голодувати через свої егоїстичні потреби, і заради простих садистських веселощів, 31 березня Anonymous відключать інтернет", - говориться в повідомленні анонімних месників.

Після того як DNS-сервери буду відрізані від інтернету, заявляють кіберхулігани, ніхто не зможе виконати пошук доменного імені, і таким чином буде відключений HTTP - найбільш часто використовувана функція в Web. "Кожного разу при введенні "http://www.google.com" або будь-якого іншого URL користувач буде потрапляти на сторінку з помилкою і вважатиме, що інтернет відключений, а цього достатньо.

"Пам\'ятайте, що це протест, і ми не ставимо собі за мету "вбивство" інтернету, ми тимчасово відключимо те, що потрібно більше всього", - додають хакери. У своїй публікації активісти також розмістили посилання на програмне забезпечення, за допомогою якого користувачі можуть взяти участь в операції #opGlobalBlackout.


Переглядів: 2524
Поширень: 0