Чимало компаній переймаються тим, як привернути увагу важкодоступної бізнес-аудиторії до свого рекламного повідомлення, отримавши при цьому її максимальне охоплення за низької пересічності. Це стосується виробників luxury-товарів, автомобілів, нерухомості, фінансових послуг тощо.

«УКРНЕТ» у межах Інтернет-кампанії трансляцій ЧС-2010 на Першому Національному створив пул сайтів, який охопив 70 % місячної аудиторії UАнету. Зокрема були задіяні й 15 ресурсів ділової тематики – rbc.ua, podrobnosti.ua, delo.ua, focus.ua, epravda.com, proua.com та ін. Загальна кількість показів за ними за весь період кампанії (місяць) перевищила 22 мільйони.

Пул, пропонований «УКРНЕТом», у змозі донести повідомлення до півторамільйонної аудиторії, котра цікавиться бізнес-інформацією. Керування обмеженнями за кількістю показів одному унікальному користувачу в день, як на кожному сайті, так і в пулі в цілому, дозволяє дотримати оптимальної частоти контакту та раціонально використовувати бюджет. Більше півмільйона користувачів указаних ділових ресурсів – це ексклюзивна аудиторія, котра відвідує тільки ці сайти та ніякі інші, що входять до пулу.

Пропонований  ринку Інтернет-реклами пул сайтів є оптимальним інструментом для потрапляння в ділову аудиторію в Інтернеті, адже містить максимальну її концентрацію.

Довідка.

Національному інтернет-порталу UKR.NET (www.ukr.net) 6 років. На сьогодні він є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів – його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind).

Денна аудиторія (українських Інтернет-користувачів) UKR.NET переважає аудиторію будь-якого іншого українського Інтернет-порталу практично вдвічі. UKR.NET також є порталом із високим рівнем лояльності – кількість лояльних користувачів UKR.NET у 2,5 рази більша за аудиторію інших українських Інтернет-порталів.
На порталі UKR.NET зібрано оптимальний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних багатьма українськими користувачами сервісів: новини, пошта, погода, каталог Інтернет-магазинів, персональний сервіс закладок та ін.


Переглядів: 2072
Поширень: 0