Якщо в жовтні країна жила виборами в місцеві ради, то листопад сколихнув Україну Податковим кодексом. Стрічки новин вітчизняних ЗМІ пістрявили повідомленнями про другий Майдан, податковий бунт, невдоволення підприємців та ін.

В перші дня після початку «податкової кампанії» середньодобова кількість кліків по новинах на порталі UKR.NET збільшилась на третину порівняно з початком місяця.

В цей період дві третини найпопулярніших новин з ТОП-20 на порталі UKR.NET так чи інакше торкались подій, які були пов’язані з прийняттям головного податкового документу країни. Найпопулярнішими сюжетами у читачів новин на порталі UKR.NET на минулому тижні були «Предприниматели против Налогового кодекса», «Трансляция видео с Майдана» и «Новшества налогового кодекса».

Довідка.
Національному інтернет-порталу UKR.NET (www.ukr.net) 6 років. На сьогодні він є найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів – його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind). На порталі UKR.NET зібрано оптимальний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних багатьма українськими користувачами сервісів: новини, пошта, погода, каталог інтернет-магазинів, персональний сервіс закладок та ін.
 


Переглядів: 2513
Поширень: 0