2 серпня прем‘єр-міністр України Микола Азаров здійснив робочу поїздку у Вінницьку область.

Микола Азаров на Вінниччині

У селі Василівка Вінницької області, Микола Азаров прийняв участь у відкритті сучасного комплексу із зберігання фруктів та овочів. Голова Уряду підкреслив, що сьогодні вся Європа вкрита такими комплексами, і таке ж буде в Україні. Комплекс зі зберігання врожаю ТОВ «Агро-Еталон» дозволяє, крім зберігання фруктів та овочів, складувати іншу сільськогосподарську сировину (його ємність 17700 тонн). Комплекс передбачає 100 робочих місць.

Микола Азаров на Вінниччині

Відповідаючи на запитання про майбутні реформи земельних відносин, Микола Азаров заявив, що жоден виробник сільськогосподарської продукції не залишиться без землі.

«Наша програма реформ полягає не в тому, аби земельні ресурси були монополізовані», - підкреслив Глава Уряду, - «Монополія призводить тільки до цінового диктату». При цьому Микола Азаров задав риторичне питання: «Навіщо монополісту впроваджувати нові технології, які здешевлюють виробництво, якщо він може покрити всі свої видатки ціною?»

Микола Азаров на Вінниччині

Також прем‘єр-міністр планує провести спеціальне засідання Уряду в полі.

«Я хочу провести спеціальне засідання Кабінету Міністрів у полі, присвячене проблемам агропромислового комплексу», - повідомив Микола Азаров. «У нас багато питань до Академії аграрних наук, яка отримує дуже великі кошти», - підкреслив Глава Уряду. Микола Азаров також зауважив, що «назріли питання до нашої аграрної науки і аграрної освіти».

Після села Василівка, Прем‘єр-міністр Микола Азаров відвідав сім‘ю сільських пенсіонерів Валентину та Костянтина Гориків у смт. Сутиски.

Микола Азаров відвідав сім'ю сільських пенсіонерів Вінниччини

Господарі пригостили Главу Уряду варениками, і у відвертій розмові поставили наболілі питання щодо землі й соціальних проблем села.

«Держава зробить все для захисту селян від обезземелення», - запевнив Микола Азаров. За його словами, орендатори землі частину податку будуть сплачувати селищним радам, які спрямовуватимуть ці кошти на вирішення соціальних питань. Микола Азаров також погодився з необхідністю наявності у селах початкових навчальних закладів та медичних установ.


Переглядів: 7835
Поширень: 0