У цьому місяці архітектори Вінниці мають можливість позмагатись за 9 тисяч гривень. Саме такий розмір винагороди визначено у конкурсі, який має на меті визначити як найкраще буде виглядати місце для ремонту взуття. Свої роботи архітектори можуть надсилати до 19 грудня в Департамент архітектури, містобудування та кадастру.

Конкурс на краще концептуальне рішення щодо зовнішнього вигляду малих архітектурних форм має ряд вимог. Запропонована концепція має насамперед забезпечити можливість уніфікованого використання проекту на всій території Вінниці, невисоку вартість будівельно-монтажних робіт та можливість монтажу у історичній та сучасній частинах міста. Окрім цього, у конкурсних проектах необхідно запропонувати варіант благоустрою прилеглої території, передбачити зовнішнє освітлення, розробити напис «Ремонт взуття», надати пропозиції щодо здійснення мобільного монтажу МАФу.

Роботи буде розглядати спеціальна комісія у складі дев’яти чоловік. Майже всі вони архітектори та художники. Порядок проведення конкурсу унеможливлює будь-які зловживання – члени жюрі дізнаються імена конкурсантів лише після прийняття рішення щодо переможців, до цього конкурсні роботи матимуть лише чотирьохзначний номер. Учасниками конкурсу можуть бути архітектори, проектні організації, студенти та студентські колективи.

Для участі в конкурсі потрібно подати коротку пояснювальну записку з викладенням виконання архітектурних вимог та основних показників на планшеті; візуалізації з декількох точок огляду. Форма подання демонстраційних матеріалів – на твердих пластикових планшетах формату А-1(вертикально) та в електронному вигляді.

Переможець конкурсу отримає винагороду у розмірі 9 тисяч гривень, за друге місце – 5 тисяч і за третє – 3 тисячі гривень.

Детальніше ознайомитись із умовами конкурсу можна в департаменті архітектури, містобудування та кадастру за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна,38, каб. 20, або на офіційному сайті Вінницької міської ради у розділі «Новини сайту».

Контактна особа з питань проведення конкурсу – архітектор Лівобережжя Денис Сорока (тел.35-54-89).

 

 


Переглядів: 3832
Поширень: 0