Для засновників асоціації буде проведено тренінг за участю п\'яти польських експертів. Це представники Великопольського центру освіти і курсів самоврядування на чолі з головою організації Мирославом Бронішевським.

Саме у партнерстві з цією польською організацією Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина» виграли спільний проект в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Польщі. Розмір гранту на створення та початок діяльності асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області становить майже 100 тис. доларів.

– Це структура, яка може об’єднати інтереси всіх територіальних громад, які представляють сільські, міські, районні та обласна ради, – зазначив голова обласної ради Сергій Татусяк.

Серед найближчих планів асоціації – ознайомча поїздка делегації її представників до м.Познань, створення веб-сайту асоціації, проведення інформативних зустрічей у районах.

– У вересні ми плануємо провести перші загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації. Сподіваємося, на той час членами асоціації стануть близько 200 місцевих рад, – зауважив куратор проекту, депутат обласної Ради Олексій Гаврилов.
 Переглядів: 3094
Поширень: 0