Питання якісного і автоматизованого управління містом досить важливе. На сьогоднішній день в оптимізації управлінських дій та рішень суттєво допомагають сучасні інформаційні комунікаційні технології. Вінниця досить стрімко розвивається у напрямку запровадження та активного використання ІТ-технологій, і постійно шукає додаткові ресурси і можливості у цьому напрямку.

Щоб підсилити цю роботу - у Вінниці і було ініційовано створення Асоціації «Міста електронного врядування України».

Очолюватиме Асоціацію мер Вінниці Володимир Гройсман, а виконавчим директором - представник міста-партнера Славутича Валентина Дарнопих (директор Фонду підтримки підприємництва м. Славутич).

Мета діяльності Асоціації - створення ефективної системи управління процесами і територіями, ознайомлення й обмін досвідом в галузі впровадження інформаційно-комунікаційних та електронних технологій, спрямованих на надання якісних послуг населенню та створення якісного інформаційного середовища. З допомогою Асоціації планується в подальшому розвивати е-врядування, залучати донорські кошти, обмінюватись досвідом, поширювати успішні практики. До складу Асоціації вже відомо, що увійдуть Вінниця, Славутич, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Українка, Енергодар, Кузнецовськ.

Також на сесії міської ради депутати погодили місце, де буде стояти пам\'ятник Т.Шевченку, затвердили Положення про порядок надання благодійної грошової допомоги мешканцям м. Вінниці, внесли зміни до Програми приватизації майна комунальної власності, підтримали зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку, які передбачають суттєве збільшення обсягів капітальних видатків за рахунок субвенцій та дотацій з державного бюджету, та інші питання, важливі як для міста в цілому, так і для мешканців зокрема.Переглядів: 5937
Поширень: 0