Відповідно до Програми розвитку малого підприємства у Вінниці планується посилити роботу по підтримці підприємців. Цією програмою передбачено чіткі та послідовні кроки у цьому напрямку, впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності, спрощення та удосконалення дозвільних процедур, фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка, ресурсне та інформаційне забезпечення, формування інфраструктури, впровадження програмних засобів SMS-інформування про виконані роботи заявників адміністративних послуг, визначення переліку адмінпослуг та розробка механізмів їх дистанційного отримання через мережу Інтернет та багато іншого.

Іще одне, не менш важливе, рішення стосувалось змін до програми «Муніципальне житло м.Вінниці», яке передбачає будівництво третього муніципального будинку по вул. Щорса. Роботи планується розпочати вже наприкінці червня по вул.Щорса. Вартість одного квадратного метра - 5300 грн., яка розрахунково на 22% дешевше прогнозної вартості 1 кв.м житла на первинному ринку міста у 2012 році (6800 грн.). Загалом участь в Програмі вже взяло 204 вінницьких родин.

Підтримали депутати і проект рішення про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства. Відповідно до цього рішення, заклади торгівлі та ресторанного господарювання, які розташовані в житлових будинках, працюватимуть з 7:00 до 23:00. Цілодобово зможуть працювати об\'єкти торгівлі, ресторанного господарства на території автозаправних станцій, на території об\'єктів з цілодобовим режимом роботи (готелів, залізничного вокзалу); аптеки; розважальні заклади (нічні клуби, дискотеки), які розташовані в нежитлових будинках, а також в прибудованих до житлових будинків приміщеннях, але за обов\'язкової умови відсутності скарг населення.

Після прийняття цього рішення міською радою усі суб\'єкти підприємницької діяльності повинні привести режим роботи закладів у відповідність до цього рішення та узгодити з органами міської влади. Рішенням також передбачено встановлення на об\'єктах торгівлі камер відеоспостереження та «тривожної кнопки».

Якщо від громадян будуть надходити скарги, або відповідні матеріали від контролюючих органів щодо порушення тиші та громадського порядку, то департамент адміністративних послуг міської ради буде готувати матеріали на розгляд Ради підприємців при міському голові. І вже відповідно до пропозицій Ради, буде прийматись відповідне рішення виконавчого комітету щодо зміни режиму роботи.

Всього депутати міської ради на черговій сесії розглянули 34 питання порядку. Наприкінці засідання в «різному» слово попросив депутат обласної ради Сергій Свитко. Він проінформував депутатський корпус міста щодо рішення комісії з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів та благоустрою території Вінницької обласної ради, в якому мова йде про місце встановлення пам\'ятника Тарасу Шевченку - частина депутатів обласної ради вважають, що це має бути площа Театральна.

«В мене таке враження, що ті, хто з 1991 року тільки те і роблять, що говорять про спорудження пам\'ятника у нашому місті, насправді цього не хочуть, а навпаки - хочуть все зробити для того, щоб його не було, і потім ще 20 років говорити про те, що його тут немає. - Прокоментував це питання по закінченню сесії міський голова Володимир Гройсман. - Наша позиція інша - ми повинні об\'єднувати зусилля для того, щоб відбулось спорудження пам\'ятника Шевченку, щоб було створено простір навколо нього, щоб це місце стало культурним центром, де можна проводити різні заходи. Ми хочемо, щоб пам\'ятник був, і шукаємо можливості та ресурси для реалізації цього проекту».Переглядів: 5719
Поширень: 0