За заслуги перед Українською Православною Церквою голову Вінницької облдержадміністрації нагородили церковним орденом УПЦ святого благовірного князя Ярослава Мудрого. Нагородження відбулося у Немирові 29 вересня після освячення церкви, названої в честь Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. За благодійність начальника відділу у справах релігій облдержадміністрації Ігоря Салецького відзначено Орденом Миколая Чудотворця.

«Нехай храм служить людям як символ утвердження людської моральності і духовності. Завдяки будівництву церков, молодь виховується на принципах віри та християнських основах. Ми пережили час, коли люди жили без церкви, а сьогодні маємо можливість зводити, освячувати нові та цінувати старі святині», – зазначив Микола Джига.

Як повідомив голова облдержадміністрації, церкву споруджено за три з половиною місяці. Тут проводитимуться суботні і святкові богослужіння. Від імені обласної державної адміністрації новозбудованому храмові передали ікону Святої Божої Матері, аби вона була оберегом всього Немирівського краю.Переглядів: 5675
Поширень: 0