Аграрний сектор має стати локомотивом зростання економіки України і її експортного потенціалу. Про це заявив Перший віце-прем\'єр-міністр Сергій Арбузов під час відвідання с. Бохоники на Вінниччині, де він разом з Міністром аграрної політики і продовольства Миколою Присяжнюком ознайомився з ходом збору зернових і результатами діяльності Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Сергій Арбузов та Микола Присяжнюк побували у селі Бохоники, що на Вінниччині

«Наша країна завжди славилася вугіллям, металом і, я переконаний, буде ще більше славитися аграрним сектором. Я задоволений аграрними показниками, які ми сьогодні побачили, оскільки вдалося почути більше відповідей, ніж було питань», - поділився Сергій Арбузов враженнями від поїздки.

Вінницька область - один з ключових аграрних регіонів УкраїниВарто відзначити, що Вінницька область - один з ключових аграрних регіонів України, про що свідчить статистика. Так, обласні темпи приросту в цій сфері досягли 37% при загальноукраїнських 15%.

«Не слід забувати, що зараз ми стоїмо на порозі створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Це відкриває нові колосальні можливості для експорту продукції агропромислового комплексу. Потенційне збільшення обсягів експорту вимагає і удосконалення технологій в агропромисловому секторі», - підкреслив Сергій Арбузов.

У свою чергу, Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк зазначив, що сьогодні з вирощування багатьох сортів зернових Україна є лідером, і наші підприємства успішно експортують продукцію на європейські ринки. Адже вони, в свою чергу, є постійними членами відповідних європейських об\'єднань та асоціацій.

А впровадження новітніх технологій в аграрному секторі має стати тим локомотивом підвищення ефективності, яким Україна зможе правильно скористатися. Тому, додав Перший віце-прем\'єр-міністр, наукові розробки, які проводить Інститут кормів та сільського господарства, стають стратегічно важливими для нашої держави.

Сергій Арбузов та Микола Присяжнюк побували у селі Бохоники, що на Вінниччині

Нагадаємо, що 30 липня Перший віце-прем\'єр-міністр України Сергій Арбузов, Міністр соціальної політики Наталія Королевська та Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк побували в м. Вінниця з робочою поїздкою.

Також в рамках візиту Перший віце-прем\'єр-міністр проінспектував будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний» у м. Вінниця. Він зазначив, що Уряд зі свого боку зробив багато для реалізації цього проекту і тепер місцева влада також повинна докласти максим зусиль для його здійснення: «Найголовніше, щоб користь від проекту відчули місцеві жителі».Переглядів: 7519
Поширень: 0