Шановні вінниччани!

Сьогодні в нашій державі відбуваються тривожні події, котрі нікого не можуть залишити байдужим. Я глибоко переконаний, що силові методи абсолютно неприйнятні для вирішення будь-яких конфліктів. Лише йдучи шляхом налагодження загальноукраїнського діалогу, ми зможемо досягти відновлення стабільності та злагоди у державі.

Я рішуче засуджую дії екстремістів і безвідповідальні заяви політиків, які свідомо штовхають людей у вир громадського протистояння. Ніхто не повинен обмежувати право кожного громадянина нашої держави на мирний протест, однак дії окремих протестувальників не тільки вийшли за рамки законності, але й остаточно перетнули межу здорового глузду.

Прошу всіх і кожного уникати конфліктів і не продовжувати ланцюгову реакцію насильства, озлобленості і хаосу. Разом з тим, закликаю відновити в столиці держави порядок та законність, не розпалювати вогнище суспільного протистояння.

Ми повинні розуміти, що життя за межами Майдану не зупиняється. Люди продовжують працювати, навчатися, жити звичайним повсякденним життям. Відтак, прошу проявити толерантність і мудрість, аби зберігати мир і спокій навіть у такій непростій ситуації.

Зі свого боку запевняю, що обласна влада і я особисто налаштовані на конструктивну роботу всіх органів влади, організацій та підприємств. Закликаю всіх вас до консолідації навколо збереження стабільності, громадянського миру та плідної співпраці на користь Вінниччини і України.

Голова обласної державної адміністрації Іван МОВЧАНПереглядів: 3747
Поширень: 0