Звернення Вінницької міської ради до Президента України, політиків, опозиції та до вінницької територіальної громади:

Те, що зараз відбувається в самому центрі Європи, у Києві, у мирний час неможливо було би уявити навіть у страшному сні – ллється кров, гинуть люди. Ми висловлюємо співчуття сім’ям загиблих і категорично засуджуємо вбивства. Щоб вшанувати пам\'ять всіх, хто загинув, та засвідчити наше прагнення мирного врегулювання ситуації, - ми пропонуємо у Вінниці оголосити сьогодні о 18-й годині хвилину мовчання.

Наголошуємо, що будь-які силові дії однієї сторони радикалізують іншу сторону – це новий виток ескалації конфлікту, що зрештою може призвести до розколу країни. Цього не можна допустити!

Вінницька міська рада від імені 370-тисячної територіальної громади міста Вінниці звертається до Президента України, політиків та опозиції з вимогами: негайно зупинити кровопролиття, не застосовувати зброю та оголосити перемир’я; забезпечити права та свободи громадян України; внесення змін до Конституції та децентралізації влади.

Звертаємось до всієї вінницької громади. Ми знаємо, що, як і в наших душах та наших серцях, в душах і серцях кожного вінничанина дуже багато емоцій. Але ми, вінничани, завжди вирізнялись толерантністю і поміркованістю. І у ці вкрай непрості хвилини ми закликаємо усіх вас до мудрості та зваженості у своїх діях. Також ми закликаємо до цього представників силових структур. Ми всі повинні пам\'ятати, що ми – громадяни однієї держави, нашої України, яка не має бути розділена барикадами!

Міська влада робила все від нас залежне, щоб забезпечити можливість вільного волевиявлення вінничан і не допустити протистоянь на вулицях міста. І ми хочемо запевнити, що робитимемо це і надалі. Вважаємо, що ми можемо і у цій ситуації навіть повинні показати приклад того, що конфлікти в суспільстві можна вирішувати мирно. Такий приклад сьогодні вкрай необхідний для усієї України!

Вінниця недалеко від Києва, тому ми хочемо сказати – ми готові у лікувальних закладах міста надати допомогу кожному, хто постраждав. Наша служба оперативного реагування "Цілодобова варта" готова надати консультації і допомогти усім, хто звернеться (телефони: 0800-60-15-60, 0432-60-15-60 та 0432-65-15-60, 15-60 ).

Ми також просимо тих, хто сьогодні виходить на вулиці, не чинити перешкод руху громадського транспорту, каретам швидкої допомоги та машинам інших екстрених служб. Безперебійна робота цих служб, громадського транспорту необхідна для вирішення питань, життєво важливих для наших рідних і близьких, наших дітей, кожного вінничанина.

Зі свого боку хочемо запевнити усіх вінничан, що міська рада зробить все належне для забезпечення нормальної життєдіяльності міста у цей складний час.Переглядів: 11143
Поширень: 0