На Вінниччині першочергово фінансовий ресурс направлятиметься на забезпечення життєдіяльності та належного функціонування тих соціальних закладів, де проживають неповносправні особи та люди поважного віку. У цьому запевнив голова облдержадміністрації Володимир Олійник, відвідуючи Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю.

Губернатор обіцяє фінансування спецзакладів у першу чергу

«В умовах жорсткої економії державних коштів, яку встановив Кабінет Міністрів України, нині в повному обсязі фінансуються лише захищені статті. Проведення виплат по незахищеним платежам управління Держказначейства здійснює лише на 5%, і в першу чергу фінансуватимуться спеціалізовані соціальні заклади Вінниччини, зокрема Ладижинський дитячий будинок-інтернат ІV профілю для дітей з глибокою розумовою відсталістю та Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю» - каже Анатолій Олійник.

Очільник області провідав стареньких у Тиврівському будинку-інтернаті

З початку року у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю, за словами його директора Олександра Колкевича, було дві значні проблеми - дах, що протікає, та водопостачання. Нещодавно заклад отримав додаткові кошти, за які побудували нову свердловину. Тепер губернатор обіцяє допомогти із дахом. Проектно-кошторисна документація на ремонт уже є.

Для довідки:
Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю був введений в дію у січні 1963 року. На сьогоднішній день у закладі проживає майже 250 підопічних, з яких 170 - прикуті до ліжка хворі . Усі перебувають на повному державному забезпеченні. Вони забезпечені чотириразовим калорійним харчуванням, запашними хлібобулочними виробами своєї міні-пекарні, кваліфікованим обслуговуванням та належним доглядом, який надають 187 працівників будинку-інтернату. Найчисельніший виробничий підрозділ – це 86 молодших медичних працівників, з яких 60 безпосередньо цілодобово опікуються важкохворими, прикутими до ліжка підопічними, медичне обслуговування забезпечують 4 висококваліфікованих лікаря та 14 медичних сестер.Переглядів: 3362
Поширень: 0