Василь Якубчик, член Спілки ветеранів війни в Афганістані, учасник бойових дій в Анголі, має великий професійний та життєвий досвід, який відтепер служитиме задля якісного оновлення правоохоронної системи Вінниччини.

Сьогодні під час розширеного засідання УМВС керівник міліції Вінниччини Олег Школьний представив свого радника Василя Якубчика.

Новопризначений радник начальника УМВС на громадських засадах з 1994 по 1998 року працював Барським міським головою, в 1999 році керував районним управлінням соцзахисту населення, а з 2009 по 2010 рр. – очолював Барську райдержадміністрацію.

Олег Школьний привітав колишнього воїна-інтернаціоналіста з призначенням на відповідальну посаду, адже сьогодення вимагає дієвої взаємодії та співпраці міліції з чисельними новоствореними громадськими формуваннями, координації їх дій на благо збереження миру, правопорядку та захисту регіону від можливих спроб дестабілізувати обстановку.

Крім того, для Василя Цесовича прозвучали привітання з днем народження, саме сьогодні йому виповнилося 59 років.Переглядів: 3891
Поширень: 0