На посаду начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області його призначено 18 вересня наказом Голови ДФС України, голови комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоуса № 555-о. При цьому Мирославу Васильовичу підтверджено раніше присвоєне спеціальне звання радника податкової та митної справи ІІ рангу.

Отож, на Вінниччині розпочалось перетворення підрозділів Міндоходів у органи Державної фіскальної служби. Головою комісії з реорганізації ГУ Міндоходів у Вінницькій області призначено Марію Іванівну Кисельову.

Для довідки:

Продан Мирослав Васильович – начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області

Народився: 8 жовтня 1979 року. в с. Кукавка Могилів-Подільського району Вінницької області.

Має повну вищу освіту: У 2003 році закінчив „Рівненський інститут слов’янознавства” Київського славістичного університету за спеціальністю „Менеджмент організацій”, у 2013 році – Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю „Державне управління”.

Трудову діяльність у податкових органах розпочав з 2005 року.

З червня 2013 року Мирослав Продан очолював Вінницьку ОДПІ.

З квітня 2014 року працював на посаді в.о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області.

З 18 вересня 2014 року призначений начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.Переглядів: 6948
Поширень: 0